Oficiální stránky Karoliny Francové, české spisovatelky sci-fi a fantasy, držitelky několika prestižních literárních ocenění.

Vyšlo 2001 v nakladatelství Straky na vrbě.

Na příchod strašlivé bestie z hlubin dávnověku nebylo Sarimské království připraveno. Zachránit je mohou jedině čarodějové. Škoda jen, že už jsou všichni 800 let mrtví...

Algar Tarch je velice zajímavou knihou. Setkávají se zde postoje racionálního a vědeckého světa se světem magie a pověr. Děj se přesto odehrává v klasickém fantasy prostředí. Na stylu psaní je poznat ženský rukopis, chování postav, dialogy apod. To ale knize neubírá, naopak. Akorát jsem si všiml drobné chybičky v tom, že není osvětlen vztah královny a čaroděje - i když se vidí poprvé, tváří se jako by se znali. Algar Tarch je dobrou knihou, která přináší zajímavý pohled na magii. Přestože je od autorky prvním pokusem v oblasti fantasy, je kniha pokus více než dobrý a doufám, že objevím další její zajímavé knihy.
Algar Tarch.jpg

Jak se Vám líbí román Algar Tarch?

1. Je úžasný (14 | 50%)
2. Docela dobrý (5 | 18%)
4. Nelíbil se mi (4 | 14%)
Co ti psaní dává?
To je jednoduché. Když se to daří, tak naprostou euforii. Když to nejde, tak totální depku. Člověk to samozřejmě dělá kvůli těm okamžikům radosti.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one