Oficiální stránky Karoliny Francové, české spisovatelky sci-fi a fantasy, držitelky několika prestižních literárních ocenění.

Vyšlo 2003 v Tritonu.

Království Yersin žije v poklidu a míru. Je chudé, bezvýznamné, nikdo o ně nemá zájem a Yersin se na oplátku o své sousedy. A přesto je jednoho dne království napadeno temným mágem Arienem. Korunní princ Vyvyan se rozhodne Arienovi postavit. Oba spojuje touha po moci, po pomstě a spalující nenávist. Když se však setkají tváří v tvář, osud rozhodne jinak...

"Svlékni se," požádal mě a sám ze sebe také rychle shodil oblečení. "Teď přistup ke mně a postav se mi za záda." Udělala jsem, co chtěl, ačkoli jsem z toho byla zmatená. Doposud mou čistotu chránil a teď to vypadalo, že si ji sám bude chtít vzít. Chvěla jsem se až v hloubi duše a modlila se ke všem bohům: Takhle ne, jen ne takhle, ne bez lásky, ne bez touhy. "Přitiskni se ke mně celým tělem, Deshaiés," vyzval mě. "Přitiskni se k mým zádům a dej mi ruce kolem pasu."
Arien.jpg

Jak se Vám líbil román Arien?

1. Je úžasný (10 | 45%)
2. Docela dobrý (4 | 18%)
3. Nic moc (3 | 14%)
4. Nelíbil se mi (5 | 23%)
Co ti psaní dává?
To je jednoduché. Když se to daří, tak naprostou euforii. Když to nejde, tak totální depku. Člověk to samozřejmě dělá kvůli těm okamžikům radosti.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one